• manualni lifting obliceje

Manuální lifting obličeje

Manuální lifting obličeje je nová manuální metoda vyhlazování obličeje. Tuto velmi příjemnou a voňavou masáž si zamilujete z důvodu okamžitě viditelných účinků,
protože se zaměřuje na mimické svaly obličeje s hloubkovými a detoxikačními účinky. Tato technika působí na příčinu vrásek a přispívá k lepšímu vyživování pokožky i samotných svalů. Nemůžeme sice zastavit přirozený proces stárnutí, ale díky této systematické masáži ho můžeme alespoň zpomalit a dosáhnout tak mladšího a příjemnějšího vzhledu.
 
Liftingová masáž vám uvolní veškeré ztuhlé obličejové svaly a tkáně, povzbudí krevní oběh, čímž se zlepší barva vaší kůže a prohloubí dýchání. Navíc dochází také k rychlejšímu odplavování odpadních látek a ke zrychlení metabolismu a tím k úbytku podkožního tuku. Lifting obličeje vám nejen krásně vypne pokožku, ale navodí i pocity pohody a harmonie, což se projeví větším sebevědomím a celkovou spokojeností.
 

Podrobnější informace o této technice a jejím průběhu se dozvíte na mém blogu v článku Manuální lifting obličeje. Já navíc tuto masáž velmi ráda kombinuji s masáží obličeje teplými lávovými kameny pro ještě větší relaxaci a detoxikaci.
 
Před liftingovou masáží obličeje je nutné si odlíčit obličej (oči se odličovat nemusí).
 
Masérský kurz jsem absolvovala u zakladatele sestavy pro manuální lifting obličeje v ČR – Roberta Al Arefa. Sestavil ji na základě dlouholetého studia dané problematiky, vlastní praxe, zkušeností z anatomie a fyziologie na 1. lékařské fakultě Karlovy University a inspirací ze zahraničí. Daná metoda byla uznána lékaři z plastické chirurgie za velmi efektivní a účinnou regenerační techniku.
 
Před objednáním si prosím pročtěte kontraindikace aneb kdy není vhodné chodit na manuální lifting obličeje.
 
 
[Doporučení]  [Ceník]  [Reference]  [Objednat]