• klasicka relaxacni masaz

Relaxační masáž na míru

Na základě krátkého popovídání na začátku našeho setkání vám sestavím masáž přímo pro vás – dle vašeho přání a potřeby. Kombinuji několik masážních technik a skládám je dohromady tak, aby vaše relaxace u mne pro vás byla skvělým zážitkem.
 

  • 30 minut – “ochutnávka” – hlava a šíje vsedě
    kombinace klasické olejové masáže vsedě s indickou masáží hlavy (bez oleje) dle vašeho přání
  • 60 minut – “šíje a záda v ráji”
    plně se zaměříme na vaši hlavu, šíji a záda. S pomocí indické masáže hlavy (bez oleje), klasické relaxační olejové masáže zad a luxusní masáže lávovými kameny s prvky havajské masáže Lomi Lomi uvolníme nejvíce napjaté a přetížené svaly a díky Breussově masáži se postaráme o vyživení vašich meziobratlových plotének
  • 90 minut – “od hlavy až k patě”
    při této masáži se kromě vaší hlavy, šíje, zad a meziobratlových plotének zaměříme i na vaše nohy a dopřejeme jim uvolňující koupel a relaxační masáž (lýtka a chodidla)

 

Chcete se dozvědět více o masážních technikách, které používám? Přečtěte si můj blog a články Indická masáž hlavy, Klasická relaxační masáž, Havajská masáž Lomi Lomi, Masáž horkými lávovými kameny a Breussova masáž.
 
Pokud vás zajímá něco více o masážních olejích, které používám, přečtěte si na mém blogu články Masážní oleje I. – Saloos a Rituals a Masážní oleje II. – Manufaktura, Dr. F. Dudek a Pure Fiji.
 
Před objednáním si prosím pročtěte kontraindikace aneb kdy není vhodné chodit na relaxační masáž.
 
 
[Doporučení]  [Ceník]  [Reference]  [Objednat]